اخبار

احداث خانه عالم و مغازه های تجاری در مساجد ناحیه شهیداشرفی اصفهانی

احداث خانه عالم و مغازه های تجاری در مساجد ناحیه شهیداشرفی اصفهانی
مصوبه جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان شهریار:خانه عالم و مغازه های تجاری در مساجد ناحیه شهیداشرفی اصفهانی از طرف شهرداریهای تابعه احداث می شود

 

 

به گزارش خبرگزاری محراب(به نقل از ناحیه شهیداشرفی اصفهانی)روز سه شنبه مورخه:1393/6/4 جلسه ماهانه شورای فرهنگ عموی شهرستان شهریار  باحضور ائمه جمعه و جماعات و روئسای ادارات شهرستان و رئیس شورای شهر شهریار و فرماندار شهرستان دردفتر ناحیه شهیداشرفی اصفهانی برگزارگردید.

جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان شهریار ماهیانه یک نوبت برای رسیدگی به مشکلات فرهنگی منطقه با حضور روئسای ادارات منطقه تشکیل می شود.

براساس این گزارش  این جلسه این دوره بنا به درخواست حجت الاسلام والمسلمین حیدری سرپرست ناحیه شهیداشرفی اصفهانی  برای رسیدگی به مشکلات مالی و خانه های عالم مساجد در دفتر ناحیه برگزار گردید.

در این جلسه به پیشنهاد سرپرست ناحیه شهیداشرفی اصفهانی مصوب گردید از طرف شهرداری های تابعه در تعدادی از مساجدمورد نیازشهرستان خانه های عالم برای سکونت امام جماعت ساخته شود ، همچنین برای تامین هزینه های جاری مساجد نیازمند مصوب گردید با حمایت شهرداری های منطقه مغازه های تجاری در مساجدیکه امکان ایجاد وجود دارد ساخته شود.

فرهنگ3
فرهنگ2
فرهنگ1

۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۵۲
ناحیه شهیداشرفی اصفهانی |

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید