اخبار

انقلاب اسلامی ثمره خون شهیدان

انقلاب اسلامی ثمره خون شهیدان
نفس حق امام(ره) ،خون شهیدان،رهبری و هدایتهای مقام معظم رهبری ،آگاهی و بصیرت مردم مومن ضامن پایداری انقلاب و ثبات و امنیت کنونی نظام هست که بحمدالله از الطاف الهی است.

 

روز شنبه (92.4.15) ریاست محترم بنیاد شهید شهرستان شهریار جناب آقای رهنما با جمعی از همکاران در مرکز رسیدگی به امور مساجد شهریار حضور پیدا کردند، و انتصاب حاج آقای حیدری رابعنوان سرپرست ناحیه شهید اشرفی اصفهانی  به ایشان تبریک گفتند.

boniade shahid

در گفتگوی دوستانه ای که صورت پذیرفت، در مورد پاره ای از مسایل روز کشور و جهان از جمله انتخابات ریاست جمهوری، شوراها و نیز تحولات منطقه از جمله اوضاع کنونی مصر بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

 حاج آقای حیدری ضمن عرض خیر مقدم به مهمانان گرامی،جایگاه کنونی انقلاب و نظام را ثمره خون شهداء انقلاب اسلامی دانسته و نقش رهبر کبیر و فرزانه انقلاب اسلامی حضرت امام(ره)  و رهنمودهای ایشان و نفوذی که در قلوب پاک مومنین داشتند را، در پیشبرداهداف انقلاب بسیار موثر دانستند.

ایشان افزودند: نفس حق امام(ره) ،خون شهیدان،رهبری و هدایتهای مقام معظم رهبری ،آگاهی و بصیرت مردم مومن ضامن پایداری انقلاب و ثبات و امنیت کنونی نظام هست که بحمدالله از الطاف الهی است.

 boniade shahid

ایشان بااشاره به  فتنه ی سال88 یکی ازعلل آشوب، تفرقه و وضعیت نابسامان انقلاب مصر را فقدان رهبری عالم و فرزانه همچون امام(ره) ومقام معظم رهبری در راس امور دانستند و خاطر نشان کردند عنایت خاص خداوند شامل حال ما شده است، وجود یک مجتهد جامع الشرایط در راس نظام و جایگاه مدیریتی ولایت فقیه در نظام جمهوری اسلامی ایران وحکومت بر قلوب مردم، موجب همبستگی و عدم تفرقه و ثبات انقلاب تا کنون بوده است.

اگر میبینیم انقلابهای مصر و دیگر کشورهای اسلامی با مشکل مواجه هستند، علتش فقدان این عنصر اساسی در راس نظام هست.

boniade shahid  

  

۱۹ تیر ۱۳۹۲ ۰۹:۱۹
ناحیه شهید اشرفی اصفهانی- مرکز رسیدگی به امور مساجد |

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید