اخبار

تودیع و معارفه فرماندار جدید شهرستان شهریار

تودیع و معارفه فرماندار جدید شهرستان شهریار
بعد از ظهر روز شنبه 92.9.2 در مکان سالن اجتماعات فرمانداری شهریار از زحمات سید عباس جوهری(فرماندار سابق) تقدیر و تشکر و همت الله هادی زاده به عنوان فرماندار جدید شهرستان شهریار معارفه شد.

 

 

بعد از ظهر روز شنبه 92.9.2  سالن اجتماعات فرمانداری شهریار شاهد تودیع  و معارفه فرماندار جدیدشهرستان شهریار بود.

در این مراسم که با حضور استاندار تهران تشکیل شد ، از زحمات سید عباس جوهری(فرماندار سابق)  تقدیر و تشکر و همت الله هادی زاده به عنوان فرماندار جدید شهرستان شهریار معارفه شد.

در این جلسه اکثر مسئواین ادارات و نهاد های شهرستان از جمله امام جمعه محترم شهریار حجت الاسلام والمسلمین سالمی و سرپرست مرکز رسبدگی به امور مساجد شهریار حجت الاسلام حیدری، ائمه محترم جمعه شهر های شهریار ، دادستان،شهرداران ، شورا های اسلامی و روابط عمومی ادارات و خبر نگاران حضور داشتند.

حجت الاسلام والمسلمین سالمی ضمن آرزوی توفیق برای جوهری فرماندار پیشین، وی را فردی ولایی و مردمی برشمرد و افزود: امام جمعه به عنوان پدر معنوی هر منطقه باید نقاط مثبت را بازگو کرده تا مردم با اطلاع از عملکرد مسئولان، امید بیشتری به دولت و نظام داشته باشند.

وی افزود: اهتمام ویژه جوهری در دیدار از خانواده شهدا، اتمام پروژه های نیمه تمام، ایجاد وفاق و همدلی بین مسئولان شهرستان ستودنی بود که امید می رود این روند ادامه داشته باشد.

حاج آقای سالمی ،هادی زاده فرماندار جدید شهریار را فردی متدین و مشرف بر منطقه دانست و عنوان کرد: هادی زاده 10 سال قبل نیز فرماندار شهریار بوده لذا آشنایی کاملی به مشکلات و نقاط قوت و ضعف منطقه دارد که امید می رود که با همکاری مسئولان سایر دستگاه های اجرایی گام های اساسی برای رفع مشکلات مردم بردارد. ایشان افزودند که فرماندار جدید اخلاق را سر لوحه امور قرار دهند.

در پایان استاندار تهران سخرانی نمودند و در نهایت حکم انتصاب فرماندار جدید از سوی استاندار ابلاغ و از خدمات شایسته فرماندار قبلی با اهدا لوح تقدیر و هدایایی تقدیر شد. 

todi va moarefe

todi va moarefe
todi va moarefe
todi va moarefe
todi va moarefe todi va moarefe

todi va moarefe

 todi va moarefe

todi va moarefe
todi va moarefe todi va moarefetodi va moarefetodi va moarefe

todi va moarefetodi va moarefe

۴ آذر ۱۳۹۲ ۱۴:۵۲
ناحیه شهید اشرفی اصفهانی- مرکز رسیدگی به امور مساجد |

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید