اخبار

بازدیدامام جمعه وحیدیه از مسجد قمربنی هاشم(ع)

بازدیدامام جمعه وحیدیه از مسجد قمربنی هاشم(ع)
زمانی که در جامعه ای نقش مذهب پررنگ می‌شود بی شک میزان جرم و جنایت نیز کاهش می یابد. غالب مجرمان افرادی دور شده از دین هستند و در خانواده هایی پرورش یافته اند که ارزشهای معنوی در آنها کمرنگ شده است.

 

 

 به گزارش رابط فرهنگی مسجد قمربنی هاشم(ع) شهرک وحدت:

مسجد قمر بنی هاشم(ع) واقع در شهرک وحدت روز سه شنبه سوم دیماه  1392 میزبان  امام جمعه محترم شهر وحیدیه جناب حجت الاسلام والمسلمین شائق بود.

حجت الاسلام شائق ضمن حضور در مسجد، با اهالی مسجد به گفتگوی صمیمانه پرداختند. اقامه نماز مغرب و عشاء نیز با امامت ایشان صورت پذیرفت.در ادامه ایشان به ایراد سخنرانی پرداختند و در مورد مشکلات شهرک وحدت، از جمله معزل اجتماعی اعتیاد به ایراد سخن پرداختند.

ایشان در بیانات خود به این مسئله اشاره داشتند که: « یکی از بهترین عوامل بازدارنده از جرم که اثر بسیار مهمی دارد عامل مذهب است. زمانی که در جامعه ای نقش مذهب و عوامل معنوی پررنگ می‌شود بی شک میزان جرم و جنایت نیز کاهش می یابد به گونه ای که در بررسی ها و تحقیقات صورت گرفته مشخص شده است غالب مجرمان افرادی دور شده از دین هستند و در خانواده هایی پرورش یافته اند که ارزشهای معنوی در آنها کمرنگ شده و ارزشهای مادی جای آن را گرفته است »

در این جلسه شهردار محترم وحیدیه آقای سلامت بخش و چند تن از مسئولین شهر و اعضای شورای شهر وحیدیه نیز حضور داشتند.

bazdid emam jome vahidieh az masjed ghamare  bani hashembazdid emam jome vahidieh az masjed ghamare  bani hashembazdid emam jome vahidieh az masjed ghamare  bani hashembazdid emam jome vahidieh az masjed ghamare  bani hashembazdid emam jome vahidieh az masjed ghamare  bani hashembazdid emam jome vahidieh az masjed ghamare  bani hashembazdid emam jome vahidieh az masjed ghamare  bani hashembazdid emam jome vahidieh az masjed ghamare  bani hashembazdid emam jome vahidieh az masjed ghamare  bani hashem

۷ دی ۱۳۹۲ ۱۰:۴۷
ناحیه شهید اشرفی اصفهانی- مرکز رسیدگی به امور مساجد |

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید