اخبار

هیئت امنای مسجد قائم(عج) شاهد شهر در دفتر ناحیه

هیئت امنای مسجد قائم(عج) شاهد شهر در دفتر ناحیه
حجت الاسلام حیدری،دوستان و اهالی مسجد را به همدلی و رعایت این مساله سوق دادندکه خرد جمعی و احترام به نظر اکثریت اعضای هیئت امنا موجب پیشبرد صحیح و رو به رشد اهداف متعالی مسجد خواهد بود.

 

 هیئت امنای مسجد قائم(عج) شاهدشهر روز یکشنبه  24  آذر ماه سال 92  در مرکز رسیدگی به امور مساجد شهرستان شهریار جلسه ای را پیرامون مسایل و مشکلات مرتبط با مسجد، با سرپرست محترم ناحیه شهید اشرفی اصفهانی در میان گذاشتند.

در این جلسه ضمن گفت و گو و بیان نقطه نظرات هیئت امنا پیرامون مسائل مسجد، حجت الاسلام حیدری دوستان و اهالی مسجد را به همدلی و رعایت این مساله سوق دادندکه خرد جمعی و احترام به نظر اکثریت اعضای هیئت امنا موجب پیشبرد صحیح و رو به رشد اهداف متعالی مسجد خواهد بود.

ایشان در ادامه به نقش موثر و محوری امام جماعت مسجد اشاره کردند و فرمودند که امام مسجد  مدیر و راهنمای مسایل مسجد هست و نظر ایشان فصل الخطاب و راهگشا در مسائل خواهد بود.

Jalase halle ekhtelaf masjed ghaeme shahed shahrJalase halle ekhtelaf masjed ghaeme shahed shahrJalase halle ekhtelaf masjed ghaeme shahed shahrJalase halle ekhtelaf masjed ghaeme shahed shahrJalase halle ekhtelaf masjed ghaeme shahed shahr

۸ دی ۱۳۹۲ ۱۲:۴۵
ناحیه شهید اشرفی اصفهانی- مرکز رسیدگی به امور مساجد |

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید