اخبار

زنگ مدرسه در مسجد امام حسین(ع)

زنگ مدرسه در مسجد امام حسین(ع)
حجت الاسلام غیاثوند: طرح زنگ مدرسه در مسجد امام حسین(ع) با هماهنگی مسئولان دبستان آیت الله غفاری از ابتدای سال تحصیلی92 آغاز شده و تعامل بسیار خوبی بین مسجد و مدرسه در حال انجام است.

 

 دانش آموزان دبستان آیت الله غفاری وقت اذان ظهر که میشود با شور و نشاط خود را آماده میکنند تا با خوردن زنگ مدرسه هر چه سریعتر خودشان را به نماز جماعت مسجد محلیشان برسانند. بچه های مدرسه نمازهای ظهر وعصر را مهمان مسجد جامع امام حسین(ع) رزکان هستند.

به گفته امام جماعت محترم مسجد، حجت الاسلام غیاثوند "طرح زنگ مدرسه در مسجد" با هماهنگی و همکاری مدیر و مسئولان دبستان آیت الله غفاری  از ابتدای سال تحصیلی92 (مهر ماه)  آغاز شده است و تعامل بسیار خوبی بین مسجد امام حسین(ع) و دبستان  آیت الله غفاری در حال انجام است، بطوریکه در مراسمهای مختلف در طی سال امام جماعت محترم مسجد، در مدرسه حضور پیدا میکنند و با توجه به مناسبت مربوطه، مراسمهای متنوعی از جمله  سخنرانی، مسابقه، اهدای جوایز و...را در مدرسه برگزار مینمایند.

شایان ذکر است "طرح زنگ مدرسه در مسجد" بصورت یک هفته در میان و با همکاری مدرسه بصورت منظم اجرا میگردد و مورد استقبال دانش آموزان و اولیای آنها قرار گرفته است.

                                                      

                    

                

                                           

                       

               

                                           

۲۱ دی ۱۳۹۲ ۱۲:۵۸
ناحیه شهید اشرفی اصفهانی- مرکز رسیدگی به امور مساجد |

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید