اخبار

هدیه خیرین به مسجد صاحب الزمان(عج)

هدیه خیرین به مسجد صاحب الزمان(عج)
نوزده آذرماه مصادف با ولادت امام موسی کاظم(ع)،از تعدادی از مسئولین شهر و خیرین مسجد ساز دعوت بعمل آمد تا در مراسمی که تحت عنوان "جمع آوری کمک برای مسجد صاحب الزمان(عج) اسد آباد" بود شرکت نمایند.

 

 روز سه شنبه 19 آذرماه مصادف با ولادت با سعادت امام موسی کاظم(ع)، از تعدادی از مسئولین شهر، خیرین مسجد ساز، و مدیران شرکتها دعوت بعمل آمد تا در مراسمی که تحت عنوان "جمع آوری کمک برای مسجد صاحب الزمان(عج) اسد آباد" بود شرکت نمایند.

این مراسم که به دعوت امام جماعت محترم مسجد "حجت الاسلام عیسی عبدی" و هیئت امنای مسجد برگزار گردیده بود، در شب سه شنبه و در مکان تالار شباهنگ شهریار، همراه با صرف شام و پذیرایی از مهمانان صورت پذیرفت.

در ابتدای مراسم حجت الاسلام عبدی ضمن خوش آمدگویی به حضار در جلسه، گزارش مختصری را از وضعیت کنونی مسجد و فعالیتهای آن ارایه نمودند و به کمبودهای مسجد اشاره نموده و فرمودند که صرف هزینه در بعضی قسمتها موجب عمران و آبادانی هر چه بیشتر مسجد خواهد شد.

سپس جناب آقای گروسی نماینده محترم مجلس شورای اسلامی شهریار و چند تن از مسئولین دیگر شهرستان به سخنرانی پرداختند و در ادامه مراسم هر   یک از مدعوین مبالغی را به عنوان کمک به مسجد صاحب الزمان(عج) اهدا نمودند.

در پایان مراسم نیز امام جماعت و هیات امنای مسجد، شامی را تدارک دیده بودند که بدینوسیله از میهمانان پذیرایی نمودند.

شایان ذکر است مدعوین این جلسه امام جمعه محترم شهریار، امام جمعه صباشهر، سرپرست مرکز رسیدگی به امور مساجد شهریار، ریاست سازمان تبلیغات، بخشدار، فرماندار محترم، ریاست بنیاد شهید، تعدادی از شهرداران منطقه و نواحی شهریار، تمامی اعضای شورای اسلامی شهر شهریار، مدیران عامل شرکتها و کارخانجات و ریاست کلانتری 11 و فرماندهی ویژه انتظامی بودند.

                  

               

                

                                         

۲۳ دی ۱۳۹۲ ۱۰:۴۰
ناحیه شهید اشرفی اصفهانی- مرکز رسیدگی به امور مساجد |

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید